BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
12.01.2021 - 11:17René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 315 x

Plán akcí na rok 2021

Přestože se aktuálně nedá sportovat a celá země je stále ochromená pandemií koronaviru, musíme se alespoň pokusit připravit na dobu, kdy bude zase veseleji a sport, včetně toho amatérského, dostane zelenou. Správní rada BSMK tak na svém zimním zasedání sestavila tradiční harmonogram akcí, které nás snad budou v tomto roce čekat.
 
Jako první se plánuje 10. 2. zasedání Valné hromady, protože je to už pět let od posledních voleb a je tedy opět načase zvolit si své vedení, tzn. prezidenta, viceprezidenta, Správní radu i členy Kontrolní komise. Zástupci týmů budou o všem včas informováni.
 
Dále nás čekají rozlosování jednotlivých soutěží, která by se měla uskutečnit netradičně už v únoru, tedy o měsíc dříve, než je běžně pořádáme. Důvodem je nedohraná podzimní část. Zbylé zápasy (drtivou většinu) je v plánu odehrát v březnu a následně najet na jarní část, která tedy bude pokračovat od dubna dále. Připraveny jsou také termíny pro spuštění podzimu 2021.
 
Určili jsme také termíny pro baráže a závěrečné, ale vše bude samozřejmě záležet na aktuálních vládních opatřeních a vývoji pandemie.  
 
Kompletní plán akcí na rok 2021 naleznete zde: http://malakopanabrno.cz/documents/ostatni-dokumenty/plan-akci-na-rok-2021.pdf?rnd=1112381652

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382