BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
30.11.2020 - 10:06René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 345 x

Rozehraná sezóna bude pokračovat až na jaře

Přestože v aktuálním týdnu dojde poprvé od poloviny října, kdy byly pozastaveny všechny amatérské sportovní soutěže, k rozvolnění opatření týkající se právě této oblasti, vedení BSMK rozhodlo, že sezóna bude pokračovat až na jaře.
 
Od čtvrtka 3. 12. se povolují amatérské soutěže bez účasti diváků, stejně jako venkovní akce do 50 osob. Za těchto podmínek bychom mohli pokračovat, nicméně není jasné, jak by to bylo s využíváním zázemí, když se ve vnitřních prostorách může shromáždit maximálně 10 osob, počasí venku už také není ideální, blíží se vánoční svátky a navíc nikde není psáno, že se situace za týden, dva opět nezhorší a nedojde k dalšímu zpřísnění a tím i opětovnému zastavení soutěží.
 
Vzhledem ke všem těmto okolnostem vedení BSMK rozhodlo, že letos, ani z kraje příštího roku se žádné zápasy neodehrají. Vše budeme směřovat k březnu 2021. Začátek jarní části by se měl posunout o měsíc, tzn. místo přelomu března a dubna by se začínalo již na začátku března s tím, že rozlosování by proběhly netradičně již v únoru.
 
V plánu je dolosovat nejprve termíny všech neodehraných utkání, následně stanovit termíny řádné jarní části tak, aby se stihla baráž i závěr sezóny do konce června. Vše je reálné, pokud nám bude umožněno dokončit ročník bez dalších přerušení.
 
O všem budeme zástupce týmů včas informovat a snad se na začátku března rozehrají soutěže na umělém pažitu bez nějakých zásadních problémů a omezení.

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382