BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
09.10.2020 - 18:08René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 761 x

Od pondělka 12. 10. 2020 vstupují v platnost nová vládní omezení, která budou mít vliv i na naše soutěže - hrát se však může

Ve čtvrtek 8. 10. 2020 bylo vydáno Usnesení vlády ČR č. 996 o přijetí krizového opatření, kterým se od pondělí 12. 10. 2020 významně omezí nejen sportovní aktivity v celé ČR.
 
Po obsáhlých diskuzích a dotazech směřujících na Českou unii sportu, Národní sportovní agenturu i Krajskou hygienickou stanici, jsme dospěli k závěru a rozhodnutí, že soutěže BSMK mohou pokračovat. Budou se nás však týkat ne úplně komfortní omezení:
 
1. Maximálně 20 lidí na zápas.
Hromadné akce ve vnějších prostorách jsou omezeny na maximální počet 20 osob. Každý tým BSMK se tak smí dostavit k zápasu v maximálním počtu 9 osob (ať už půjde o hráče, nebo funkcionáře)! Jedno místo je vyhrazené pro rozhodčího a jedno pro případného kameramana, či reportéra. Toto nařízení je potřeba striktně dodržet a bude kontrolováno rozhodčími, kteří mají právo vykázat každého nad tento povolený limit. Samozřejmě nadále platí zákaz diváků.
 
2. Při dvou souběžně hraných zápasech se musí dodržovat rozestupy.
V případech, kdy se budou hrát v některém z areálů dva zápasy vedle sebe, je potřeba dodržovat odstup těchto dvou skupin, aby nedošlo k překračování limitu 20 osob. Každý zápas je brán, podle výkladu hygieny, jako samostatná akce jen v případě, kdy nedochází ke sdružování obou skupin. Tzn. každá dvojice týmů je přivedena rozhodčím na hrací plochu individuálně a takto ji také opouští. Není možné odcházet společně!
 
3. Žádné kabiny, ani sprchy.
Bohužel, stejně, jako v jarní části loňské sezóny, platí zákaz vstupu do vnitřních prostor, a to i v případě venkovních sportovišť. Nebude tak umožněno využívat šatny ani sprchy.
 
4. Nezdržujte se při odchodu a čekejte při příchodu. 
Po skončení utkání se zbytečně nezdržujte v prostorách areálu a neprodleně jej opusťte. Naopak při příchodu do areálu vyčkejte, dokud před vámi hrající týmy areál neopustí.
 
5. VUT má zavřeno, ostatní areály fungují.
Po dnešní dohodě se všemi správci areálů je možné, podle výše uvedených pravidel, v soutěžích pokračovat. Bohužel od pondělka zavírá VUT, takže budou všechny zápasy přelosovány do Řečkovic. Pokusíme se dodržet dny, časy výkopu se však mohou lišit. V této věci buďte se spojení s předsedou Sportovně - technické komise BSMK Patrikem Moderem.
 
6. Kdo za těchto podmínek hrát nechce, nemusí.
Samozřejmě si uvědomujeme, že podmínky nejsou úplně komfortní, ale bohužel se musíme přizpůsobit vládním nařízením. Pokud někdo nechce za současné situace hrát, oznamte to, ideálně ještě dnes předsedovi Sportovně - technické komise BSMK Patriku Moderovi. Máte právo si všechna utkání do 25. 10. 2020 včetně odložit. Pro odklady však platí stejné podmínky, jako vždycky, tzn., že o ně můžete požádat nejpozději 48 hodin před úředním začátkem utkání. Po této lhůtě již to není možné.
 
Výše uvedené platí ode dne 12. října 2020 od 00:00 hod. do dne 25. října 2020 do 23:59 hod. O aktuálním vývoji situace a případných změnách budeme včas informovat.
 
Celé znění Usnesení vlády ČR ze dne 8. 10. 2020 č. 996 o přijetí krizového opatření naleznete zde: https://apps.odok.cz/attachment/-/down/IHOABU7M5696.

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382