BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
02.10.2020 - 11:28René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 458 x

Soutěže BSMK mohou, i přes vládní omezení, nadále pokračovat

Na základě usnesení vlády ČR ze dne 30. 9. 2020 o přijetí krizového opatření jsou mj. omezeny sportovní akce, a to následovně (citace z usnesení):
 
„Vláda s účinností ode dne 5. října 2020 od 00:00 hod. do dne 18. října 2020 do 23:59 hod. omezuje sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy tak, že se jich účastní pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně rozhodčích a osob zajišťujících zpravodajství v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního i vnějšího sportoviště; stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy.“
 
V praxi to znamená, že soutěže malého fotbalu mohou po celé ČR pokračovat s výše uvedeným početním omezením a samozřejmě bez přítomnosti diváků. Toto platí pro soutěže organizované AMF ČR, tudíž i pro soutěže, které organizují členské oblastní svazy AMF ČR, včetně BSMK, protože se jedná o soutěže organizované sportovním svazem, jak je uvedeno v usnesení.
 
Prosíme o dodržování těchto limitů. Počet osob zúčastněných na zápasech asi nepřekročíme ani při dvou souběžně hraných utkáních, ale je potřeba striktně dodržet absenci diváků! Každý, kdo je přítomen v areálu v rámci daného týmu, musí být uveden v zápisu o utkání, jinak bude rozhodčím vykázán. Mimo výše uvedené dodržujte také další nutná opatření, jako vstup do vnitřních prostor budov s rouškou, dezinfekci rukou a vůbec všechna základní hygienická pravidla.
 
Děkujeme za spolupráci a v případě dalších změn a úprav vás budeme co nejdříve informovat.

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382